Warning: Creating default object from empty value in /home/malatya/public_html/wp-content/plugins/doctreat_core/init.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/malatya/public_html/wp-content/plugins/doctreat_core/init.php on line 171

Warning: Creating default object from empty value in /home/malatya/public_html/wp-content/plugins/doctreat_core/init.php on line 171
Uzmanlar İçin İletişim - Malatya Doktorları - Yorumları Oku, Randevu Al - malatyadoktor.com
Whatsapp Destek 0850 665 6065
  1. Ana Sayfa
  2. Uzmanlar İçin İletişim

Uzmanlarımız İçin Ücretsiz Premium Paket Ücretsiz Premium Paket Üyeliği Almak Çok Kolay

Malatya Doktor sitemizde branşınıza uygun makaleler yazarak ücretsiz premium paket hakkı kazanabilirsiniz. bunun için yapmanız gereken aylık 5 makale yazarak sitemize yüklemek. Her ay yazdığınız 5 makale karşılığında  profilinizi tam paket kapsamında ücretsiz yönetebileceksiniz. Detaylar için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilir yada diğer iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Malatya Doktor Uzman Doktorlarımıza özel alanlar

Randevuları tek bir online takvimde planlayın ve olası karışıklıkların önüne geçin. Size özel çözüm önerilerimiz ile internette bulunur olun ve asıl önemli olana zamanınızı ayırın. İşleriniz yarıda kalmadan daha rahat ve keyifle çalışın.

Hesabınızı Yönetmek

Hesabınızı YönetmekDilediğiniz Cihazdan Anında Erişim

malatyadoktor.com hesabınıza istediğiniz cihazdan erişim yaparak yönetebilirsiniz. Randevu al, Makale yaz, soruları cevapla.

Kişisel Bilgiler Oluşturmak

Kişisel Bilgiler OluşturmakHesabınıza ait bir çok stratejik bilgi bulunmaktadır.

Profil sayfanızdaki alanları doldurarak yerel seo'da daha hızlı yükseliş sağlayarak hastalarınıza daha hızlı ulaşabilir ve kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

Partnership

PartnershipAna Sayfada Görünürlük

Kişisel, Klinik yada Hastanenize ait web siteniz mi var? Partnership programı kapsamında Sitemiz abonesi olduğunuzu belirten bannerleri sitenizde yayınlayın. bizde ana sayfada partnership alanında sizlerin profil sayfasını yayınlayalım. 

Başvuru Formu İnternette bulunur olmak sandığınız kadar kolay olmasa da imkansız değil.

Yerel Seo da ilk sıralarda olmak için yapmanız gereken DA PA oranı yüksek sitelerden tanıtım çıkmaktır. malatyadoktor.com sizin için bu işlemi sağlıyor. sitemizde yapacağınız klinik tanıtım sayesinde hem sizin hemde kliniğinizin popülaritesini arttırabilirsiniz.  danışmak istediğiniz her konuda aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. yada dilerseniz Whatsapp ve GSM Numaramızdan ulaşabilirsiniz.